196Sekiz’in Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Bölümü: Armağan Çağlayan Programları

Gelişen teknoloji, değişen dünya ve özellikle internet kullanımındaki artış pek çok alışkanlığımızı değiştirdi. En önemlilerinden biri de izleme alışkanlıklarımız olsa gerek. Artık hem içerik üretmek hem de üretilen bu içeriklere ulaşmak daha kolay. Youtube kanalları hayatımıza girdiğinden beri hepimizin takip etmekten zevk aldığı yeni moda içeriklerin yanında tecrübelerini teknolojiye uyarlayıp başarılı konseptler ortaya çıkaranlar da oldu. Bence bu tarz takip edilmesi gereken işlere imza atanlardan biri de Armağan Çağlayan. O yüzden bu yazımda Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalı 196Sekiz’in mutlaka izlenmesi gereken 10 bölümünü derledim. 

196Sekiz kanalı konseptlerine göre 4 farklı içerik sunuyor. Bunlar; Gör Beni, Dur Bi Dinle, OvsO, Uçuk Kaçık Masallar. Pek çoğu güzel olmakla birlikte benim en çok hoşuma giden konsept Gör Beni. 

Televizyonun dayatmacı girdabından çıkıp kaliteli bir şeyler seyretmek isteyenler için biçilmiş kaftan programların bazıları canlı biyografi, bazıları belgesel tadında. İster oturup o süper sade göz kanatmayan stüdyoda sadece konukları izleyin ya da bir taraftan işlerinizi hallederken radyo programı tadında dinleyin. Zaten bir tane izleyince mutlaka daha fazlasını merak edeceksiniz. 

Bilemiyorum Armağan Çağlayan’ın aurasından mı? Yoksa konukların hazırlıklı olmasından mı? Pek çok konuk sanki bir dost sohbetindeymiş gibi rahat ve içten gözüküyor. Önyargı kırıcı bölümleri de cabası. İşte bana göre 196Sekiz’in mutlaka izlenmesi gereken 10 bölümü…

Gör Beni Bölümleri 

Ayşe Kulin 

Kara Ece 

Hayko Cepkin 

Ayta Sözeri 

Esra Dermancıoğlu 

Temel Karamollaoğlu 

Ayşenur Arslan 

Dur Bi Dinle 

Erdal Özyağcılar 

OvsO Bölümleri 

İstanbul Sözleşmesinden Çekilme Kararı İptal Edilecek Mi? 

Uçuk Kaçık Masallar 

Sarah ile Musa’nın Aşkı 

İyi Seyirler!

Daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.