Bodrum Beach Club Önerileri

Bodrum Beach Club Önerileri

Sizler için Bodrum Beach Club Önerileri derledik.. Bodrum’dasınız. Eğlenmek hakkınız. Deniz, kum, güneş ve eğlence dörtlüsü tatilinize eşlik etsin.Hele ki “aşk Bodrum’da yaşanıyorsa 🙂

Fiyatlar küçük küçük can yakabiliyor tabii. Ama “zaten yılda bir kere güzel bir tatil yapıyoruz.” mantığıyla, tatile birikim yapanlardansanız göze çok görünmeyecektir. 

Bodrum

Muhteşem doğasıyla harika bir yarımadada yer alan Bodrum, pandemi ile birlikte İstanbul akınına uğradı. Kışın bile dolu dolu bir yer haline geldi, ama denizinin güzelliği, gece hayatının kaliteli eğlencesi, iyi müzikler, muhteşem leziz yemekler ve beach partiler Bodrum’u Bodrum yapan özelliklerdendi her zaman. Bodrum çok kısa bir süre önce yandı ama yerlilerin geçim kaynaklarının yazlıkçılar olduğunu görebilirsek, tatil için, onlara da destek için seçilebilecek en iyi lokasyonlardan biri yine Bodrum. Kısacası gelenek bu yıl da değişmedi. Yeni açılan beachler, yıllardır kaliteden ödün vermeyen mekanlar… Bodrum’da eğlenmeyi gerçekten bilen arkadaşlarımız yardımıyla harika bir liste sizler için hazırlandı. Diliyoruz ki önerilerimiz size unutulmaz anlar yaşatır.

O zaman, şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Bodrum Beach Club Önerileri Listesi

Gideceğiniz mekanı önceden arayarak giriş fiyatları konusunda güncel bilgi edinmenizi öneririm. Bilgilerinize. 

Sarnıç Beach

Bodrum’un en eskilerinden bir mekanla başlayalım listemize. Yaklaşık 1993 yılından beri yerli- yabancı turistlere hizmet veren Sarnıç, Bitez’de bulunuyor. Su sporları- özellikle sörf- , şezlong, yemek içmek için sakin kaliteli bir yer arıyorsanız, Sarnıç’ı tercih edebilirsiniz.


Beyaz Beach Club

Bodrum Bitez’de bulunan Beyaz Beach club, Happy hourlarıyla sizlerin memnuniyetinize memnuniyet katacak. Lezzetli kokteylleri, muhteşem denizi tatilinize eşlik edecektir.

Buddha Beach

Gastronomi konusunda çok iyi, beach ve bar olarak çok iddialı, fiyatlarda da skalayı bayağı bir yükselten Buddha Bar& Beach, dekorasyonu ile de sizleri büyüleyecek kadar muhteşem. Asarlık Mevkiinde bulunan mekana, Bodrum’a farklı bir gözle bakmak isterseniz muhakkak uğramalısınız.

Moon Beach

Bakir, el değmemiş, tertemiz bir koy arayışınız var ise, Gökçebel Koyu’nda Moon Beach sizleri ağırlamak için bekliyor. Restoran, beach, müzik hepsi burada.

Magi Beach

Akşama rakı- balık, gündüz plaj voleybolu biraz da su sporları, günbatımında DJ eşliğinde partii…… Hepsi Magi Beach’te mevcut. Tek yapmannı gereken Yalıkavak- Tilkicik Koyu’nda bulunmak.

Xuma Beach

Xuma, Xuma… Bodrum’un en ünlü beachlerinden birindesiniz. Festivallerden adını muhakkak duyduğunuz Xuma, Yalıkavak’ta bulunuyor. Buraya gelecek çocuklu ailelere bir uyarı yapalım. 6 yaş altı çocuklar plaja alınmıyor. 

Anlattığımız mekanlar dışında, sayacağımız mekanlara da göz atabilirsiniz. 

  • Miya Beach
  • Moon Beach
  • Flamm Beach
  • Blue Beach Club
  • Kefi Beach Club 

İyi eğlenceler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.