En Güzel 4 Kısa Saç Kesimi ve Bob Saç Kesimleri

Sıcaklar bastırdı, saçlarından bunalanlar sizler için en güzel 4 kısa saç kesimi ve bob saç kesinlerini derledik. Kabul ediyoruz uzun saçların kendine has bir havası mevcut. Ama yüz tipinize uygun güzel kesilmiş bir kısa saç modeli de en az uzun saçlar kadar güzel ve havalıdır.

Uzun saçtan kısa saça direk geçmek cesaret işi olsa da kullanım kolaylığı bakımından bakıldığında kısa saç kesimi ve bob saç kesimlerinin insana bir ferahlama verdiği de aşikar. Yine de tereddütleri olanlar için omuzda saç kesimi ile başlamak ve biraz daha alıştıktan sonra başka bir model denemek daha iyi bir opsiyon olacaktır.

Omuzda Kısa Saç 

Saçlarınızı toplamaktan vazgeçemiyorsanız omuzda kısa saç modeli tüm istediklerinizi verecektir. Hem kıvırcık saçta hem de düz saçta ayrı bir havası olan bu model yuvarlak yüz tipi olanlara da çok uygun. Saçınıza ışıltı, balyaj gibi uygulamalar yaptırarak daha havalı gözükmesini sağlayabilir ya da sıkıldığınızda mini topuzlar yapabilirsiniz.

Küt Saç Modeli 

Modası hiç geçmeyen, pek çok yüz tipine uygun, resmen risksiz diyebileceğimiz bu model kullanım kolaylığı bakımından da vazgeçilmez modeller arasında. Maşa, düzleştirici kullanım sürenizi kısaltacak bu modelde deniz suyu içerikli ürünlerle sadece beş dakikada saçınızı yapabilirsiniz.

Katlı ve Kaküllü Küt 

Kâkülün size yakıştığına inanıyorsanız mutlaka denemeniz gereken bu model daha çok düz ve gür saçlılarda gösterişli duruyor. Minik ya da çekik yüz tiplerine ve geniş alınlılarda tercih edebilir.

Kısa ve Tarz

Yıka ve çık modellerinin en havası sayılabilecek bu saç modelini sadece 5 dakikanızı harcayarak maşalayabilir ve her gün kuaförden çıkmış gibi hissedebilirsiniz. Pek çok farklı kesimi olmakla birlikte son yıllarda tek tarafı ya da arkası kısa tıraşlı kullanımı çok moda.

Kapak Fotoğrafı: Adam Winger

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.