Yeni Seyahat Trendi: KARAVAN- Kiralık Karavan Şirketleri

İçinde bulunduğumuz pandemi hayatın birçok alanında tercihlerimizi bir süreliğine de olsa değiştirmiş oldu. Bunlardan biri de kuşkusuz tatil anlayışımız. Birçoğumuz 2020 yılında neredeyse hiç tatil yapmadı/yapamadı. Bireysel yada toplumsal güvenliğimizi sağlamak buna bağlıydı ancak ruh sağlığımızı da korumamız gerektiği bir gerçek. Kimimizin gerçekleştirdiği kimimizin deneyimlemeyi düşündüğü bu, yeni seyahat trendi: karavan- kiralık karavan şirketleri yazısı birçoğunuzun işinizi kolaylaştıracaktır eminim.

Kiralık Karavan Şirketleri

Karavanla doğa yollarına düşüp konaklama derdi olmadan nefes alırken, karavan deneyimi kazanmak çok güzel bir fikir. Belli mi olur belki bu seyahat sonrası tamda ihtiyacınız olan tatilin bu olduğunu fark edip kendinize ait bir karavana sahip olmayı bile düşünebilirsiniz. Ancak öncesinde bunu deneyimlemek, ne istediğinizi anlamanıza yardımcı olabilir. Her şeye karar verdiniz ancak nereden, hangi karavanı kiralayacağınıza karar vermeye geldiyse sıra, işinizi kolaylaştıracak kiralık karavan şirketleri listesi aşağıda.

1. ShantiGo- Kurtköy, İstanbul

İstanbul Houses Hotel tarafından kurulan Shantigo karavan kiralama hizmeti İstanbul Kurtköy’de Sabiha Gökçen havaalanına çok yakın konumda yer alıyor. Son dönemde İnstagramda birçok influencer ve blogger tarafından tanıtımı yapılan/tercih edilen Shantigo 4 farklı karavan modeliyle kendinize en uygun olan modeli seçmenize olanak sağlıyor. Karavan modellerine, rezervasyon ve karavan kiralama sürecine buradan ulaşabilirsiniz. 

İnstagram sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.  

2. Ultra Caravans- Gaziosmanpaşa, İstanbul

Karavan sektöründe profesyonel bir noktada olan Ultra Caravans ile sadece kiralama değil satın alma hatta satın almadan önce tasarımında yer almanız mümkün. Böylece hayalinizdeki karavana daha kolay bir şekilde ulaşmanız mümkün. Peugot Boxer araç modeliyle mavi, turuncu ve gri 15 ve 17m3 seçenekleriyle sürüş rahatlığı yanında devasa güneş enerjisi ve su deposuyla konforlu bir deneyim vadediyor. Ayrıntılı bilgilere buradan ve kiralama koşullarına ise buradan ulaşabilirsiniz. Karavan severlerin içinde kaybolacağı web siteleri ise burada.

Ve tabii Instagram hesabı için buraya buyrun.

3. Lumos Karavan- Bandırma, Balıkesir

Lumos Kiralama Balıkesir’de yer alıyor olsada kapınıza kadar teslim etme seçeneğiyle herkese hitap ediyor aslında. Profesyonel karavan kiralama şirketlerinden olan Lumos şuan için sadece Fort Ducato model karavanlar ile hizmet veriyor. Yeni model Transit ise Nisan ayında kamp severlerle buluşmak üzere hazırlık aşamasında. Söz konusu karavanları buradan inceleyebilir, mesai kavramı olmaksızın 7/24 iletişime geçebilir ve kiralama süreci hakkında ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsinz.

4. Lotus Karavan Kiralama- Göztepe, İstanbul

Campervan tarzı motokaravanları ile karavan hayatını deneyimleyebileceğiniz seçeneklerden bir diğeri Lotus Karavan. Dilek Onat Palaoğlu bireysel girişimciliği ile hizmet veren bu kiralama şirketinde her şey şeffaf bir şekilde ilgiliye aktarılıyor. Kiralama şartları ve karavanların içi ve özellikleri hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

5. Let’s Go Camper- Muratpaşa, Antalya

Karavan kiralama hizmetinde tıpkı otel rezarvasyonu veya binek araç kiralama hizmetine benzeyen sistemiyle dikkat toplayan let’s go camper Antalya’da yer alıyor. Kiralama yapmadan önce şartları okuduğunuzdan ve eğer kış sezonunda seyahat edecekseniz ısıtma ile ilgili bilgilere özen göstermeyi unutmayın. İlgili rezervasyon linki burada.

Sorularınız ve iletişim için buradan bilgi alabilirsiniz.

6. Ankara Karavan- Çankaya, Ankara

17m3 Ducato araçlardan yapılmış karavanlar ile Ankara’da hizmet veren karavan şirketine online rezervasyon için Instagram hesabı üzerinden ulaşmanız mümkün. Tabii bunun yanında web sitelerinde gerekli iletişim adresleri de mevcut. Özellikle Anadolu’da yaşayanlar için rahat ve yüksek araç içi, yeni mobilya ve araçlarıyla değerlendirilebilir seçenek Ankara Karavan.

7. Argos Campers- Esenler, İstanbul

2014 model Ducato karavanların 2020 iç dizaynı ile sunuluyor. Kuruluş amaçları arasında Avrupa standartlarını yakalamayı hedef alan Argos Campers 0533 685 00 05 cep telefonu numarasından katılım koşullarıyla ve ücretler hakkında bilgi veriyor. Genel bilgi ve karavanları inceleyebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

8. Claros Caravan- Konak, İzmir

İzmir’de yaşayanlar için en iyi alternatif ise farklı özelliklerde üç karavanıyla hizmet veren Claros Caravan. 2011 Model kasalı Peugeot Boxer 15 m3 aracına 2021’de 2015 model iki adet Fiat Ducato ekleyen şirket iç dizayna ve konfora da önem vermiş. Dört mevsim tercih edebileceğiniz araçları yakından tanımak ve rezervasyon yaptırmak isterseniz,
tüm ayrıntılar web siteleri üzerinde açıklayıcı bir şekilde belirtilmiş buradan ulaşabilirsiniz.

9. FMK Karavan- Sultanbeyli, İstanbul

FMK Karavan bir kamp sever tarafından yılların tecrübesine dayanan tasarım araçlarıyla hizmet veriyor. Ayrıca sadece kiralama hizmeti değil satın alma, aracınızı karavana dönüştürme ve her türlü karavan malzemelerini temin edebileceğiniz hizmetleri bir araya toplamış. Bu isimlerden hangisine ihtiyacınız olursa olsun buradan tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz. 

10. Naz Karavan- Maltepe, İstanbul

2009 yılında karavan kiralama hizmeti vermeye başlayan Naz Karavan 5 farklı aracıyla kamp severleri bu deneyime davet ediyor. Kiralama hizmeti dışında karavan imalatı da yapan Naz Karavan müşterilerine rota konusunda da yardımcı oluyor. Kiralama süreci ve fiyatlar hakkında bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

11. Kiralık Karavan- İstanbul, izmir, Ankara, Bursa, Antalya

Motokaravan, Çekme Karavan, Lüks Karavan gibi farklı ebat ve boyutlarda alternatif karavan modelleri sunan Kiralık Karavan şirketi Otomatik vites karavan, Manuel vites karavan gibi seçeneklerle alıştığınız sürüş şeklini seçebilmenize imkan tanıyor. Profesyonel kiralama hizmeti sunan şirket, lüx iç dizayna sahip karavanlarıyla da dikkat çekiyor. Ayrıntılı bilgi alıp talep formu oluşturabilmek için buraya tık tık.

12. Avis Caravan

Avis Caravan filosunda motokaravan ve çekme karavan yer alıyor. Fiat ducato model motokaravan 2-4 kişinin seyahat edebilmesine imkan tanıyor. Yaz-kış tercih edilebilecek donanıma sahip olmasıyla cezbedici. Web sitesi üzerinden talep formu oluşturduktan sonra rezervasyon merkezi sizinle iletişim haline geçiyor. Ayrıntılı bilgi almak için buradan buyurun.

İlginizi çekebilir;

Kapak Fotoğrafı: by Evgenia Stergioula on Unsplash

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.