Avrupa’nın En Büyük Kapalı Tema Parkı : – Остров мечты -Dream Island – Hayal Adası

Dream Island - Остров мечты - Hayal Adası

Rotamızı Rusya’ya çeviriyoruz. Ve sizleri Avrupa’nın en büyük kapalı tema parkı Остров мечты -Dream Island – Hayal Adası ‘na davet ediyoruz. 

Yaz veya kış, hava soğuk ya da sıcak hiçbir koşul sizin çocuklarınızla eğlenmenizi engelleyemez. 

En büyük kapalı tema park : Остров мечты Moskova’da.

Остров мечты -Dream Island – Hayal Adası

1,5 milyon dolarlık yatırım değeri olan, 300.000 metrekarelik bir alana inşa edilen, Disneyland görünümlü bu tema parkında pek çok restoran, sosyal alan ve mağazalar var. Остров мечты içerisinde, 9 tema parkı, 27 farklı oyun alanı- lunapark, 18 restoran, 10 adet film kahramanlarına ait en küçük detayları bulabileceğiniz mağaza bulunuyor. Bu alanların dışında botla gezebileceğiniz, bisiklete binebileceğiniz, açık hava konserleri ve tiyatrolara katılabileceğiniz farklı alanlarda mevcut. Minyatür Colosseum ile dünya başkentlerinin ve Roma dahil ünlü şehirlerin sokaklarını andıran mesire yerleri var; Gaudi’nin binaları ile Barselona; ve Londra. Parkın 72 dönümlük alanı, Moskova’nın kışları boyunca çalışmasına izin vermek için Avrupa’nın en büyük cam kubbesiyle kaplıdır.

Parkın girişinde diğer Disneyland’lardan farklı olarak sizleri Mickey ve Minnie Mouse karşılamıyor. 

Остров мечты -Dream Island – Hayal Adası

Tema park alanında, konuklara en sevdikleri çizgi film karakterlerinin inanılmaz hikayelerini anlatacakları 9 Meet & Greet oturumu formatında 4 gösteri programı, 2 cazibe gösterisi ve parkın karakterleriyle düzenli toplantılar var.

Hello Kitty, Ninja kaplumbağalar, Mowgli ve Baloo, Karlar Kraliçesi, Hotel Transilvanya, Şirinler Köyü ve dinazorlar… Burada sizleri ve çocuklarınızı harika karakterler karşılayacak. 

Mowgli ile birlikte dünyanın tek teatral holografik gösterisi sırasında gizemli dinozorlar diyarına seyahat edebilir, kendinizi ninja Kaplumbağaların kötülerle savaşının merkez üssünde bulabilir, Pinokyo Tiyatrosu’nda Altın Anahtar gösterisini izleyerek çocukluk hayalinizi gerçekleştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. . Canlı performanslara ek olarak, konuklar her tematik alanda en sevdikleri çizgi film karakterleriyle kişisel olarak tanışabilecekler! Kahramanlara gerçekten dokunabilmek, bir çocuk için ne kadar harika!!!

Остров мечты -Dream Island – Hayal Adası ‘na giriş biletleri, eğer standart bilet alacak iseniz kişi başı 700 ruble. Her şey dahil biletler ise kişi başı 2.500 rubledir. Bu 2021 yılı fiyatları tabii.
Şimdiden Avrupa’nın en büyük kapalı tema parkı Остров мечты – Dream Island- Hayal Adası’nda hepinize iyi eğlenceler dilerim.

https://dreamisland.ru/press/press-news/biggest-theme-park-to-open-in-moscow/

https://dreamisland.ru/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.